KURUMSAL

HAKKIMIZDA

“Emanetiniz bizlerle sağlam ellerde...”
NTK Hukuk Bürosu, müvekkillerine her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetini etkin, hızlı ve doğru çözümler sunan, Ankara merkezli bir avukatlık bürosudur.

Büromuz yapısal olarak dinamizm, bilgilerin güncelliği ve uzmanlaşmanın bir arada bulunduğu ilkeler bütününe uygun biçimde hizmet vermek üzere yola çıkmış olup aynı çalışma alanlarında edinmiş olduğu tecrübeleri kurumsal bir kültüre dönüştürmenin öneminin bilincindedir.  Yetkin biçimde yerel ve uluslararası müvekkillerine hizmet sunmaktadır.

Hukuk alanında çalışmalar yürütmekte ve sorunlarınıza akılcı, pratik, yenilikçi ve kalıcı çözümler üreterek taleplerinize cevap vermektedir. Davanın yalnız başlatılmasında değil tüm hukuki aşamalarda müvekkillerin bilgilendirilmesi ve dava sürecine dair merak edenlerin paylaşılmasında ulaşılabilir olmayı hedefleyen büromuz zorlu süreçleri profesyonel bir şekilde atlatmanız da sizlere yardımcı olmaktadır.

Amacımız, ülkemizde adaletin en kolay şekilde uygulanmasını sağlamak olup, birer hukukçu olarak, adaletin ve tüm haklarınızın bizlere emanet olduğunun bilincindeyiz. 
  • Vizyonumuz
    NTK Hukuk, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

    NTK Hukuk Bürosu’nun nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en güvenilir ve doğru biçimde üretmektir.
  • Misyonumuz
    Çalıştığımız her alanda uzmanlaşıyor ve uzmanlaşmaya devam ediyoruz. NTK Hukuk bürosu olarak, değişken hukukumuzun her zaman takipçisiyiz. İşte tam da bu yüzden güncel hukuka her daim hakimiz.

    Amaçlarımız müvekkillerimiz için en doğru yolu belirledikten sonra, o yolda en hızlı şekilde ilerlemek. Her zaman iletişim ve işbirliği içerisinde bulunduğumuz müvekkillerimiz için, en doğrusu ve en adaletlisi için çalışıyoruz.
© 2020 NTK HUKUK || Tüm Hakları Saklıdır.
Qbrand